flyfishingwingshootingexpo.com

Damaged Goods / Yaratıcı Kız 2

YAYIN TARİHİ 2019-01-15
DOSYA BOYUTU 11,12
ISBN 6058183438
DİL TÜRK
YAZAR Jennifer Bardsley
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Damaged Goods / Yaratıcı Kız 2 PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Jennifer Bardsley. Okumak Damaged Goods / Yaratıcı Kız 2 çevrimiçi şimdi çok kolay!

Mahremiyetin kalmadığı bir gelecekte hiç çevrimiçi olmayan Blanca’nın hikâyesi açık artırmayla en yüksek teklifi veren Cal McNeal’e satılmasıyla başlamıştı. Duygu yüklü distopya serisinin ikinci kitabı sürprizlerle dolu. Blanca istediği her şeye sahipti. Romantik bir erkek arkadaşı ve manevi babasıyla arasında sevgi bağı vardı. Sonunda, gerçek babası Barbelo Nemo ve işkence gördüğü Tabula Rasa Okulu’ndaki korkunç hayatından kurtulmuştu. Fakat Blanca’nın Vestal izleri, özellikle FBI soru sormaya başladığından beri yeni kapıları aralamıştı. Kaçanlar’la birlikte Vestal ilkelerini yıkan Blanca, Tabula Rasa’ya karşı amansız bir mücadele veriyor.

...ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji ... Damaged Goods-Yaratıcı Kız 2 ... .com'dan sipariş verebilirsiniz. 16.08 TL. Mahremiyetin kalmadığı bir gelecekte hiç çevrimiçi olmayan Blanca'nın hikâyesi açık artırmayla en yüksek teklifi veren Cal McNeal'e satılmasıyla başlamıştı. Damaged Goods - Yaratıcı Kız 2. Mahremiyetin kalmadığı bir gelecekte hiç çevrimiçi olmayan Blanca'nın hikâyesi açık artırmayla en yüksek teklifi veren Cal McNeal'e satılmasıyla başlamıştı. Damaged Goods - Yaratıcı Kız 2 (9786058183438). Marka : Jenni ... Damaged Goods - Yaratıcı Kız 2 | bkmkitap.com ... . Damaged Goods - Yaratıcı Kız 2 (9786058183438). Marka : Jennifer Bardsley. Tedarikçi : Pay Kitap. Jennifer Bardsley. Mahremiyetin kalmadığı bir gelecekte hiç çevrimiçi olmayan Blanca'nın hikâyesi açık artırmayla en yüksek teklifi veren Cal McNeal'e satılmasıyla başlamıştı. kitaphanen.com´da uygun fiyata Pay Kitap markalı Damaged Goods-Yaratıcı Kız 2 9786058183438 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Mahremiyetin kalmadığı bir gelecekte hiç çevrimiçi olmayan Blanca'nın hikâyesi açık artırmayla en yüksek teklifi veren Cal McNeal'e satılmasıyla başlamıştı. Damaged Goods / Yaratıcı Kız 2. Yazar: admin · Nisan 21, 2020. Mahremiyetin kalmadığı bir gelecekte hiç çevrimiçi olmayan Blanca'nın hikâyesi açık artırmayla en yüksek teklifi veren Cal... Mahremiyetin kalmadığı bir gelecekte hiç çevrimiçi olmayan Blanca'nın hikâyesi açık artırmayla en yüksek teklifi veren Cal McNeal'e satılmasıyla başlamıştı. Alış-Veriş Listeme Ekle. Damaged Goods / Yaratıcı Kız 2. Genesis Girl. 17,52 TL. Ana Sayfa. Damaged Goods-Yaratıcı kız 2. Damaged goods-yaratıcı kız 2. Barkod 9786058183438. Stok Durumu TÜKENDİ....