flyfishingwingshootingexpo.com

Kanatlı Kirpiyle Uçan Kaplumbağa

YAYIN TARİHİ 2019-05-17
DOSYA BOYUTU 10,15
ISBN 9750824319
DİL TÜRK
YAZAR Bilgin Adalı
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Kanatlı Kirpiyle Uçan Kaplumbağa PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Bilgin Adalı. Okumak Kanatlı Kirpiyle Uçan Kaplumbağa çevrimiçi şimdi çok kolay!

29 Eylül 2012’de hayata veda eden Bilgin Adalı, cenazesinde gökyüzüne balonlar uçurularak uğurlandı. Kanatlı Karınca ile Uçan Kaplumbağa da Bilgin Adalı’nın Yapı Kredi Yayınları’ndaki son ve yeni kitabı… Ayşın Delibaş Eroğlu’nun resimlediği bu sevimli kitapta kirpicik ile kaplumbağa uçan kuşlara baktıkça onlara özeniyor, “Ah! Keşke biz de uçabilsek!” diyorlarmış. Sihirli pınar onların bu isteğini duyup hemen kanat takmış gövdelerine. Peki, mutlu olmuşlar mı?

...Kirpicik ile kaplumbağa uçan kuşlara baktıkça onlara imrenirler ... Kanatlı Kirpiyle Uçan Kaplumbağa ... . "Ah! Keşke biz de uçabilsek!" diye içlerinden geçirirler. Kanatlı Kirpiyle Uçan Kaplumbağa. Türü: Çocuk Öykü KitaplarıYazar: Bilgin AdalıResimleyen: Ayşin Delibaş Eroğlu Yayınevi: Yapı Kredi YayınlarıYaş Grubu: 3 - 8Sayfa Sayısı: 36Basım Tarihi: Ocak... Kanatlı Kirpiyle Uçan Kaplumbağa (9789750824319). Yazar : Bilgin Adalı. Kanatlı Karınca ile Uçan Kaplumbağa da ... Kanatlı Kirpiyle Uçan Kaplumbağa - Bilgin Adalı | kitapyurdu.com ... . Yazar : Bilgin Adalı. Kanatlı Karınca ile Uçan Kaplumbağa da Bilgin Adalı'nın Yapı Kredi Yayınları'ndaki son ve yeni kitabı... Kanatlı Kirpiyle Uçan Kaplumbağa. Yazar: Bilgin Adalı. Ayşın Delibaş Eroğlunun resimlediği bu sevimli kitapta kirpicik ile kaplumbağa uçan kuşlara baktıkça onlara özeniyor, Ah! Kanatlı Kirpiyle Uçan Kaplumbağa - Bilgin Adalı. Yapı Kredi Yayınları. Kazanacağınız Toplam Puan : 237.5 Puan. Çok Satanlar. Kuşlar kanatlı uygarlık bod DVD / belgesel / as sanat / pal. Kanatlı Kirpiyle Uçan Kaplumbağa, diğer kategorisinde ücretsiz kargo ve 27,43 TL fiyatıyla ePttAVM.com adresinde. Kanatlı Kirpiyle Uçan Kaplumbağa. Ürün Puanı: Yükleniyor... Bu ürün BÜŞRA KİTAP tarafından gönderilecektir. 24 saatte kargoda fırsatı iş günlerinde geçerlidir. Kanatlı Kirpiyle Uçan Kaplumbağa. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Kanatlı Kirpiyle Uçan Kaplumbağa. 200TL ve üstü alışverişlerde 25TL indirim kuponu: Akakce25ideStokta 10+ adetSon güncelleme: 10 dakika önce idefix. Kanatlı Kirpiyle Uçan KaplumbağaK...