flyfishingwingshootingexpo.com

Herkes İçin Yönetim Kavramı

YAYIN TARİHİ 2015-06-20
DOSYA BOYUTU 8,30
ISBN 6053232605
DİL TÜRK
YAZAR M. Mete Özer
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Herkes İçin Yönetim Kavramı PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır M. Mete Özer. Okumak Herkes İçin Yönetim Kavramı çevrimiçi şimdi çok kolay!

Geri kalmış ülke, kurum, şirket yoktur, geri kalmış YÖNETİM vardır. Gelişmiş ülkelerde yönetim ana kaynaklardan birisidir, gelişmekte olan ülkelerde ise temel ihtiyaçtır. Bu kitabın amacı, YÖNETİM KAVRAMI’nı ortaya koyma ve geleceğin LİDER YÖNETİCİ adaylarına YÖNETİM ile ilgili önemli kavramları tanıtmaktır. HERKES İÇİN YÖNETİM KAVRAMI kitabı, Yönetim Kavramı, Matematik ile Karar Verme, Proje Planlama ve Ekonomi bölümlerinden oluşmaktadır.Kitap esasında geniş kapsamlı olup okuyucunun vaktini almaması için yalın hale getirilmiştir.

...ama... Herkes İçin Yönetim Kavramı. Geri kalmış ülke, kurum, şirket yoktur, geri kalmış Yönetim vardır ... Herkes İçin Yönetim Kavramı - Sarmal Kitabevi ... . Gelişmiş ülkelerde yönetim ana kaynaklardan birisidir, gelişmekte olan ülkelerde ise temel ihtiyaçtır. Herkes İçin Yönetim Kavramıkitabı, Yönetim Kavramı, Matematik ile Karar Verme, Proje Planlama ve Ekonomi bölümlerinden oluşmaktadır. Kitap esasında geniş kapsamlı olup okuyucunun vaktini... 15.55 TL. Herkes İçin Yönetim Kavramı-Cinius Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat gar ... Herkes İçin Yönetim Kavramı | bkmkitap.com ... ... 15.55 TL. Herkes İçin Yönetim Kavramı-Cinius Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla satın alabilirsiniz. 18.89 TL. Herkes İçin Yönetim Kavramıkitabı, Yönetim Kavramı, Matematik ile Karar Verme, Proje Planlama ve Ekonomi bölümlerinden oluşmaktadır. HERKES İÇİN YÖNETİM KAVRAMI kitabı Yönetim Kavramı Matematik ile Karar Verme Proje Planlama ve Ekonomi bölümlerinden oluşmaktadır. Herkes İçin Yönetim Kavramı. Bu Üründen Toplam: 0 Ad. Bu kitabın amacı, Yönetim Kavramı'nı ortaya koyma ve geleceğin Lider Yönetici adaylarına Yönetim ile ilgili önemli kavramları tanıtmaktır. 16.67 TL. Herkes İçin Yönetim Kavramıkitabı, Yönetim Kavramı, Matematik ile Karar Verme, Proje Planla...