flyfishingwingshootingexpo.com

Son Masal

YAYIN TARİHİ 2012-11-12
DOSYA BOYUTU 6,94
ISBN 9944826013
DİL TÜRK
YAZAR Levent Kent
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Son Masal PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Levent Kent. Okumak Son Masal çevrimiçi şimdi çok kolay!

11. yüzyılda çağın üç dâhi delikanlısı aynı mektebe giderler ve birbirlerinden ayrılmadan önce bir ant içerler. Her kim daha önce bir mevkiye gelirse diğerlerini kollayacaktır. Şimdilerde efsane olup kulaktan kulağa yayılan bu yeminin sahipleri için derler ki, biri hükmeden, yaratan; biri keşfeden, seven; biriyse kandıran, yıkan olmuştur.2005 senesinde Boğaziçi Üniversitesi’nde Naim, Efil ve Hassan bu eski anda atfen benzer bir anlaşma yaparlar. Başlarda basit ve gayet masumane görünen bu anlaşma onların hayatını derinden etkileyecektir.2061 yılında yüzü maskeli bir masalcı her cuma günü zengin ve güçlü bir adam olan Rıza Bey’in köşkünde hikâyeler anlatmaktadır. Rıza Bey, kızı Meryem ve oğlu Barış bu hafta masalcıyı beklerken öncekilerden daha da sabırsızlardır. Çünkü masalcı tanışmalarının yıldönümünde çok özel bir hikâye anlatmaya söz vermiştir.“Duvardaki post çok mu değerlidir Rıza Bey?”Bir an durakladı Rıza Bey. Ne bu tedirginlik, sakinleş biraz...“Çok değerlidir hem de! Ancak güzel bir masalı bozacak kadar değil!”diye cevap verdi kadehini kaldırarak. Nazikçe selam verdi masalcı. Sonra postu dikkatlice duvardan çıkardı. Çocukların oturdukları döşeğin önündeki masadan şaraplar kalktı. Şimdi masalcı postu masaya sermiş, bıçağı elinde hem Hassan’ı anlatıyor, hem Hassan’ı oynuyordu.

...aşırdı. Cumartesi günleri, Ateşperestlerin kutsal günüydü ... Epsilon Yayınevi - Son Masal - Levent Kent ... . Son Masal. Kategori : Türk Edebiyatı. Yazar : Levent Kent. Son Masal kitabının ilk birkaç sayfasını okuyun. İçeriğine ve konusuna gözatın. Almadan önce fikir sahibi olun. Farklı satın alma kanallarına bakın, arkadaşlarınızla paylaşın. son masal. şükela: tümü | bugün. pek başarılı mı başarılı sevgili levent kent'in epsilon yayınevinden çıkardığı yeni kitabının adı. karakterlerin bir kısmı boğaziçiliymiş tarihsel arka planl ... Son Masal | bkmkitap.com ... . karakterlerin bir kısmı boğaziçiliymiş tarihsel arka planlı polisiye romanı... son masal - arama sonuçları. 10 20 30 40 50 100. Yeniden eskiye Eskiden yeniye İsme göre artan (A->Z) İsme göre azalan (Z->A) Fiyata göre azalan Fiyata göre artan Çok satanlar üstte İlişkiye göre. %38. Son Masal "Forganya'da yazlar kısa sürerdi...En güzel mevsim sonbahardı. Altın renkli ışıklarına bir parça gümüş katardı güneş; daha da bir hoşlarşırdı. En güzel çocuk masallarını ve çocuk hikayeleri okuyabileceğiniz, sesli masal dinleyebileceğiniz bir masal sitesi. Sonunda bir çiftliğin bahçesinde bir sürahi gördü.… SON MASAL. 08.08.2012 - Bu Yazı 3008 Kez Okundu. Yorum : 0 - Onay Bekleyenler : 0. masal anlatır, hiç yalnız kalmazdı. Şimdi ise, radyo dinlemeye gidiyordu herkes. ...güzel masallar, Türk masallarının en güzel örneklerinden Keloğlan masalları, çocuk hikayeleri, çocuk masalları, masal okuma sitesi. Son Yorumlar. Halifeyi Ağlatan Akıllı Çocuk için Devlethan tufan. Son Masal. Yayınevi. : Telos Yayınları. En son ne okudular? Ece Uslu. 9 Eylül 1974 tarihinde İzmir'de doğdu. Son Masal ve diğer tanıdıklarınla iletişim kurmak için Facebook'a katıl. Fotoğraflar. Son Masal'ın fotoğraflarını görmek için giriş yap veya bir hesap oluştur. Son Eklenen Masallar: İyi Kalpli Çiçek. Altın Kardeşler. Hangi Tekerlek? Dünya'da Masal Ve Dünya Masalcıları. Tüm Diğer Yazılı İçeriklerimiz. | Ana Sayfa. Son dakika Masal haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son masal haberleri anında burada. 09:39 Efeler'den yeni hizmet. Yaşanan pandemi gelişmelerinin ortasında 1 Nisan 2020 tarihinde yayın... - Genelde iyi ödüllendirilir, kötü ce...