flyfishingwingshootingexpo.com

Limon ÇiçekleriSessiz Dostlarım

YAYIN TARİHİ 2015-11-27
DOSYA BOYUTU 12,37
ISBN 6053232797
DİL TÜRK
YAZAR Ayten Sonaydın
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Limon ÇiçekleriSessiz Dostlarım PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ayten Sonaydın. Okumak Limon ÇiçekleriSessiz Dostlarım çevrimiçi şimdi çok kolay!

Çocukluğumun bir bölümü Ege'nin şirin bir kasabasında geçti. Bir akşam üzeri babam ve erkek kardeşim Joly isminde beyaz bir köpekle eve geldiler. Mutluluktan havalara uçtum. Boyu bana yakındı, çok hareketli hem de çok sevimliydi. Bahçede doyasıyaoyunlar oynayıp önüne de yemeğini koyduktan sonra biz de yemek için eve girdik. Hızlıca karnımı doyurupbahçeye çıktığımdajoly çoktan kaçmış, soluğu sahibinin yanında almıştı. Tabi ağlaya ağlaya ben de peşinden. Ama joly sahibini ve yuvasını bırakıp bir daha bize gelmedi.Bu sevimli dostlarla ilgili çocukluğumdan hatırladığım ilk anım buydu. Onlarla birlikteliğim çok kısa sürse de, o günden sonra aramızdagüçlü bir sevgi bağı oluştu. Nerede karşılaşsam en küçük selamıma, en içten karşılığı verdiler. Asıl onların dünyasını tanımam birlikte yaşamaya başladıktan sonra oldu. Her yeni günde, yeni şeyler keşfetmemi sağlayansessiz dostlarım sayesinde yarım kalan hikayemi de tamamlama fırsatı buldum.Teşekkürler Lİmon teşekkürler Pamuk..Kurnaz Pamuk, sabah gezmesine henüz çıkmıştık ki kocaman bir kemik buldu. Çok sevindiği bir sağa bir sola hızlı hızlı daireler çizen kuyruğundan belliydi. Eskiden böyle durumlarda onu kemikle yürüyüşe götürmeyeceğimi bildiği için kemiği alır hemen eve dönerdi. Ama bu gün öyle yapmadı. Önce çevresine bir göz attı. Sonra da otların çok olduğu bir yere gidip kemiği bıraktı ve koşarak bize yetişti. Onların istediği gibi uzun bir tur attık. Dönüşte kemiği sakladığı yere yaklaştığımızda acaba hatırlayacak mı diye merakla izlemeye başladım. Meğer hiç unutmamış. Koşarak gitti kemiği kolayca buldu ve bizden önce evin yolunu tuttu. Hem kemikten hem de gezmekten vazgeçmek istememiş, ve aklını kullanarak bu soruna çözüm üretmişti sonra da bütün gün kemiği mutlu mutlu kemirdi.

...lu mutlu kemirdi. Limon Çiçekleri: Sessiz Dostlarım-Ayten ... Limon Çiçekleri & Sessiz Dostlarım ... ... Limon Çiçekleri-Sessiz Dostlarım arıyorsan site site dolaşma! Limon Çiçekleri-Sessiz Dostlarım İçin Yorumlar. Bu ürün için ilk yorumu sen yaz. Her kitap ilginç, bilgilendirici ve etkileyicidir. Okuma yeni dünyalar açar, fantezinin çalışmasını sağlar ve mecazi düşünceyi geliştirir. Ve kitap Limon Çiçekleri: Sessiz Dostlarım-Ayten Sonaydın Istisna değil. "Limon Çiçekleri, Sessiz Dostlarım..." Çevremde o kada ... Limon Çiçekleri & Sessiz DostlarımKitabını Pdf, Epub, Mobi İndir ... . "Limon Çiçekleri, Sessiz Dostlarım..." Çevremde o kadar kedisi, köpeği olan insan var ki! Ama günlük tutana, bunu 12, 13 yaşındaki bir çocuğun ağzından kitaba çevirenine hiç denk gelmedim. Her yeni günde, yeni şeyler keşfetmemi sağlayan sessiz dostlarım sayesinde yarım kalan hikayemi de tamamlama fırsatı buldum. Teşekkürler Lİmon teşekkürler Pamuk.. Limon Çiçekleri & Sessiz Dostlarım. Ayten Sonaydı CİNİUS YAYINLARI. Teşekkürler Lİmon teşekkürler Pamuk..Kurnaz Pamuk, sabah gezmesine henüz çıkmıştık ki kocaman bir kemik buldu. İndirmeyi teklif ediyoruz Limon Çiçekleri: Sessiz Dostlarım-Ayten Sonaydın AZW3, kişisel koleksiyonunuzu oluşturmak ve herhangi bir zamanda, ağ bağlantısı olmasa bile... Her yeni günde, yeni şeyler keşfetmemi sağlayan sessiz dostlarım sayesinde yarım kalan hikayemi de tamamlama fırsatı buldum. Teşekkürler Lİmon teşekkürler Pamuk.. Limon Çiçekleri; S...