flyfishingwingshootingexpo.com

Gerçekten Zihinden Problemler (3. Sınıflar İçin)

YAYIN TARİHİ 2015-12-02
DOSYA BOYUTU 7,7
ISBN 6055255534
DİL TÜRK
YAZAR Ali Can Güllü
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Gerçekten Zihinden Problemler (3. Sınıflar İçin) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Ali Can Güllü. Okumak Gerçekten Zihinden Problemler (3. Sınıflar İçin) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Elinizdeki bu kitap ilköğretim 3. Sınıflar için hazırlanmıştır. Kitabın hazırlanmasında, bu sınıflara yönelik müfredat göz önünde bulundurulmuştur.Yüzlerce test sorusundan oluşan bir kitap hazırlamak yerine özel sorulardan oluşan bir kitap hazırladık. Problem çözme yöntemini öğretmek için hazırladığımız bu kitap, görsel zeka, IQ ve sayısal zeka problemlerinden oluşmaktadır. Bu kitapla kendinizi geliştirirken matematik yarışmalarına ve BİLSEM'e de hazırlanabilirsiniz.Bu kitabın amacı, sizlerin matematiksel düşünce sisteminizi geliştirmenize yardımcı olmak ve sizlere problem çözme yöntemini kavratmaktır. Çünkü hayatımız boyunca birçok problemle karşılaşacağız ve bu problemlere çözüm ürettiğimiz sürece hayatta başarılı olacağız. Problem çözme yöntemini yaşamının bir parçası haline getiren insanlar,zaman ve enerji kazanırlar. Bu da onları yaptığı işte başarılı yapar. Bazı problemler gerçekten zor, bazıları ise zor göründüğü halde kolaydır. Bizim görevimiz sizlere zor görünen problemlerdeki kolaylıkları göstermek ve zor problemlere farklı bakış açıları kazandırmaktır. Biz, sizlerin karşılaşabileceği problemleri bir araya getirdik. Bu problemleri öğrencilerimizle konuşurken, onların çok farklı ve güzel çözümler üretebildiklerini gördük. Sizlerin de önce kendi çözümlerinizi üretmeye çalışmanızı istiyoruz. Daha sonra da mutlaka bizim çözümlerimizi de incelemenizi isteriz. Sizlere faydalı olması dileklerimizle...Kitaptan en iyi şekilde yararlanabilmeniz için;• Soruyu doğru bir şekilde okumanız,• Verilen ve istenenleri anlamanız,• Sonuca ulaşmak için yapılması gereken işlemleri planlamanız,• İşlemleri yapıp,sonucu kontrol etmeniz gerekir.Bu basamakları göz önünde bulundurarak acele etmeden adım adım ilerlerseniz daima başarılı olursunuz.

...gisi: 80 gr 1. Hamur Kapak Bilgisi: 350 gr Mat Kuşe ... Gerçekten Zihinden Problemler - 3. Sınıflar İçin... | Kitap365.com ... . 12.80 TL. Gerçekten Zihinden Problemler -3. Sınıflar İçin - BİLSEM Sınavlarına Hazırlık. Matematik Soruları. Problem Çözme Becerisi. Sayısal Yetenek. IQ-Dikkat-Mantık-Hafıza Soruları ve Çözümleri. 12 TL. Gerçekten Zihinden Problemler -3. Sınıflar İçin - BİLSEM Sınavlarına Hazırlık. Matematik Soruları. Problem Çözme Becerisi. Sayısal Yetenek. IQ-Dikkat-Mantık-Hafıza Sorula ... Gerçekten Zihinden Problemler - 3. Sınıflar İçin Sayısal Yetenek ... . Sayısal Yetenek. IQ-Dikkat-Mantık-Hafıza Soruları ve Çözümleri. 12.16 TL. Gerçekten Zihinden Problemler -3. Sınıflar İçin - BİLSEM Sınavlarına Hazırlık. Matematik Soruları. Problem Çözme Becerisi. Sayısal Yetenek. IQ-Dikkat-Mantık-Hafıza Soruları ve Çözümleri. Gerçekten Zihinden Problemler - 3. Sınıflar İçin. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Gerçekten Zihinden Problemler - 3. Sınıflar İçin. Mağaza: kitapzen. Gerçekten Zihinden Problemler 3. Sınıflar İçin Bilsem-Kanguru. Ali Can Güllü, Halil İbrahim Akçetin. Bu kitap ilköğretim 3. ve 4. Sınıflar için hazırlanmıştır. Kitabın hazırlanmasında, bu sınıflara yönelik müfredat göz önünde bulundurulmuştur. Elinizdeki bu kitap ilköğretim 3. Sınıflar için hazırlanmıştır. Sepete at. Gerçekten Zihinden Problemler +9 : Sayısal Yetenek. Ali Can Güllü. Altın Nokta. 12.32 TL. Gerçekten Zihinden Problemler -3. Sınıflar İçin - BİLSEM Sınavlarına Hazırlık. Matematik Soruları. Problem Çözme Becerisi. Sayısal Yetenek. IQ-Dikkat-Mantık-Hafıza Soruları ve Çözümleri. https://www.onburda.com/urun/altin-nokta-gerekten-zihinden-problemler-3-siniflar-iin-sayisal-yetenek-st01153mp. Gerçekten Zihinden Problemler -3. Sınıflar İçin - BİLSEM Sınavlarına Hazırlık. Matematik Soruları. Problem Çözme Becerisi. Sayısal Yetenek. IQ-Dikkat-Mantık-Hafıza Soruları ve Çözümleri. ...Zihinden Problemler -3. Sınıflar İçin - BİLSEM Sınavlarına Hazırlık MATEMATİK SORULARI PROBLEM ÇÖZME Bazı problemler gerçekten zor, bazıları ise zor göründüğü halde kolaydır. 14.81 TL. Gerçekten Zihinden Problemler -3. Sınıflar İçin - BİLSEM Sınavlarına Hazırlık. Matematik Soruları. Problem Çözme Becerisi. Sayısal Yetenek. IQ-Dikkat-Mantık-Hafıza Soruları ve Çözümleri. 13.60 TL. Gerçekten Zihinden Problemler -3. Sınıflar İçin - BİLSEM Sınavlarına Hazırlık. Matematik Soruları. Problem Çözme Becerisi. Sayısal Yetenek. IQ-Dikkat-Mantık-Hafıza Soruları ve Çözümleri. Çocuklarımıza en güzeli...devamını oku..." Gerçekten Zihinden Problemler - 3. Sınıflar İçin. Problem çözme yöntemini yaşamının bir parçası haline getiren insanlar, zaman ve enerji kazanırlar. 12.16 TL. Gerçekten Zihinden Problemler -3. Sınıflar İçin - BİLSEM Sınavlarına Hazırlık. Matematik Soruları. Problem Çözme Becerisi. Sayısal Yetenek. IQ-Dikkat-Mantık-Hafıza Soruları ve Çözümleri. Ali Can Güllü, Gerçekten Zihinden Problemler - 3. Sınıflar İçin Sayısal Yetenek Kitabını Tüm Avrupa'dan S...