flyfishingwingshootingexpo.com

Dijital Oyunlar Serisi 1 / KOF98 UM OL

YAYIN TARİHİ 2018-11-06
DOSYA BOYUTU 9,95
ISBN 6057525178
DİL TÜRK
YAZAR Orhan Efe Özenç
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Dijital Oyunlar Serisi 1 / KOF98 UM OL PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Orhan Efe Özenç. Okumak Dijital Oyunlar Serisi 1 / KOF98 UM OL çevrimiçi şimdi çok kolay!

Önceleri sadece mitolojik bir efsaneydi, sonrasında Atari salonlarına ve bilgisayarlara bir dövüş oyunu olarak girdi; şimdi ise, MMO RPG dalında dünyanın en büyük mobil oyun uygulamalarından birine dönüştü! Uzak Doğu'nun ardından şimdi bütün dünyayı kasıp kavuran, milyonların sevgilisi haline gelen King of Fighters 98 Ultimate Match Online, ya da kısa adıyla KOF 98 UM OL, tüm hikâyesi, geçmişi, karakterleri, dönüşümü, oyun mekanikleri, tasarımı, stratejileri, taktikleri ve püf noktaları ile, bu kitapta sizleri bekliyor!

...'nun ardından şimdi bütün dünyayı kasıp kavuran, milyonların sevgilisi haline gelen King of Fighters 98 Ultimate Match Online, ya da kısa adıyla KOF 98 UM OL, tüm hikâyesi, geçmişi ... KOF98 UM OL / Dijital Oyunlar Serisi 1 ... ... Orhan Efe Özenç. Önceleri sadece mitolojik bir efsaneydi, sonrasında Atari salonlarına ve bilgisayarlara bir dövüş oyunu olarak girdi; şimdi ise... ...milyonlarin sevgilisi haline gelen King of Fighters 98 Ultimate Match Online, ya da kisa adiyla KOF 98 UM OL, tüm hikâyesi, geçmisi, karakterleri, dönüsümü, oyun mekanikleri, tasarimi, stratejileri... Orhan Efe Özenç tarafından kaleme alınan KOF98 UM OL / Dijital Oyunlar Serisi 1 Pdf İndir isimli 215 sayfadan oluşan kitap; PROFİL KİTAP yayınevinin 6/11/2018 Salı tarihinde ve 1.. ... Dijital Oyunlar Serisi 1 / KOF98 UM OL - Orhan Efe Özenç ... ... Orhan Efe Özenç tarafından kaleme alınan KOF98 UM OL / Dijital Oyunlar Serisi 1 Pdf İndir isimli 215 sayfadan oluşan kitap; PROFİL KİTAP yayınevinin 6/11/2018 Salı tarihinde ve 1... .....