flyfishingwingshootingexpo.com

Risale-i Nur Külliyatından Aile Risalesi

YAYIN TARİHİ 2012-08-24
DOSYA BOYUTU 12,69
ISBN 6051312453
DİL TÜRK
YAZAR Bediüzzaman Said Nursi
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Risale-i Nur Külliyatından Aile Risalesi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Bediüzzaman Said Nursi. Okumak Risale-i Nur Külliyatından Aile Risalesi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Nev-i beşerin hayat-ı dünyeviyesinde en cemiyetli merkez ve en esaslı zemberek ve dünyevî saadet için bir cennet, bir melce, bir tahassungâh ise, aile hayatıdır. Ve herkesin hanesi, küçük bir dünyasıdır. Ve o hane ve aile hayatının hayatı ve saadeti ise; samimî ve ciddî ve vefadarâne hürmet ve hakiki ve şefkatli ve fedakârâne merhamet ile olabilir. Ve bu hakikî hürmet ve samimî merhamet ise, ebedî bir arkadaşlık ve daimî bir refakat ve sermedî bir beraberlik ve hadsiz bir zamanda ve hudutsuz bir hayatta birbiriyle pederâne, ferzendâne, kardeşâne, arkadaşâne münasebetlerin bulunmak fikriyle ve akîdesiyle olabilir.

...fabrikası zîrüzeber olur. Bir toplumun aile hayatı bozuksa, o toplumun da insanlığa yapacağı katkı yok denecek kadar azdır ... Yeni Asya Neşriyat - Risâle-i Nûr Külliyatı ... . Bediüzzaman Said Nursi Hazretleri, evlilik konusuna Risale-i Nur Külliyatı'nın çeşitli yerlerinde vurgu... 675 TL. Kur'ânın hakikatlarını müsbet ilim anlayışına uygun bir tarzda izah ve isbat eden Risale-i Nur Külliyatı, her insan için en mühim mesele olan: * Ben neyim? * Nereden geliyorum? Nev-i beşerin hayat-ı dünyeviyesinde en cemiyetli merkez ve en esaslı zemberek ve dünyevî saadet için bir cennet bir melce bir tahassungâh ise aile hayatıdır. Ve herkesin hanesi küçük bir dünyasıdır. Risale-i Nur Külliyatı'ndan Aslına Sadık Kalınarak Kısmen Sadeleştirilmişti ... Risale-i Nur ... . Ve herkesin hanesi küçük bir dünyasıdır. Risale-i Nur Külliyatı'ndan Aslına Sadık Kalınarak Kısmen Sadeleştirilmiştir. 72 Ölüyü mezara kadar takip eden üç şeyden ailesi ve malının geriye dönüp, sadece amelinin kendisiyle kalacağına dair bkz. Görüş ve Teklifleriniz. Risale-i Nur'da şahs-ı manevi konusu dört ana başlığa ayrıldı. Tesanüt, Feragat, Şahs-ı maneviyi kıran hususlar ve meşveret. Yazar: Klinik Psk. & Aile Danışmanı Banu Arslan - Mayıs 2020. -30%. Eski Baskı Büyük Boy Risale-i Nur Külliyatı (Deri Sırt, Kenarları Yaldızlı). (Eski sayfa düzenine göre hazırlanmış) Orta Boy Risale-i Nur Külliyatı Sırtı Deri Envâr Ne.. EĞİTİM. Aile. Bediüzzaman Said Nursî Hazretleri'nin telif ettiği Risale-i Nur Külliyatı'na ait bütün eserleri yayınlamayı hedefleyen Yeni Asya Neşriyat, Üstadın temel olarak Mu'cizat-ı Kur'âniye (25. Ey pe...