flyfishingwingshootingexpo.com

Evliya Çelebi'nin Kırım SeyahatiFırtına

YAYIN TARİHİ 2012-08-06
DOSYA BOYUTU 7,74
ISBN 6054565771
DİL TÜRK
YAZAR Kadriye Bayraktar
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Evliya Çelebi'nin Kırım SeyahatiFırtına PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Kadriye Bayraktar. Okumak Evliya Çelebi'nin Kırım SeyahatiFırtına çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bu eserde; dünyaca ünlü gezgin Evliya Çelebi’nin Istanbul’dan Kırım’a yaptıgı gizemli ve heyecan dolu yolculuk anlatılıyor. Fırtına isimli bir ticaret gemisiyle yola çıkan Evliya Çelebi yolda birçok macera yasıyor.Kadriye Bayraktar’ın yazdıgı ve resimlerle süslenen bu eserle yasadıgınız dünyanın ne kadar küçük; insan ruhunun ne kadar güçlü oldugunu göreceksiniz.

...k macera... Bu eserde; dünyaca ünlü gezgin Evliya Çelebi'nin Istanbul'dan Kırım'a yaptıgı gizemli ve heyecan dolu yolculuk anlatılıyor ... Kitapi | Evliya Çelebi'nin Kırım Seyahati - Fırtına ... . Fırtına isimli bir ticaret... 13.63 TL. Bu eserde; dünyaca ünlü gezgin Evliya Çelebi'nin Istanbul'dan Kırım'a yaptıgı gizemli ve heyecan dolu yolculuk anlatılıyor. Fırtına isimli bir ticaret gemisiyle yola çıkan Evliya Çelebi yolda... Hikayeler kategorisinde yer alan Kadriye Bayraktar - Evliya Çelebi'nin Kırım Seyahati - Fırtına kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! %30. Evliya Çelebi'nin Kırım Seyahati - Fırtına. Kadriye Bayraktar. Semerkand Çocuk Yay ... Evliya Çelebinin Kırım Seyahati (Fırtına) | Semerkand Çocuk Yayınları ... . Hızlı kargo ile. Burada fiyat net, kitap jet! %30. Evliya Çelebi'nin Kırım Seyahati - Fırtına. Kadriye Bayraktar. Semerkand Çocuk Yayınları. 1. Evliya Çelebi'nin Kırım Seyahati - Fırtına. Müşteri Hizmetleri. Mesela bu yazımızda yazar Kadriye Bayraktar kitapları arasında yer alan Evliya Çelebi'nin Kırım Seyahati Fırtına yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. Bu eserde; dünyaca ünlü gezgin Evliya Çelebi'nin Istanbul'dan Kırım'a yaptıgı gizemli ve heyecan dolu yolculuk anlatılıyor. Fırtına isimli bir ticaret gemisiyle yola çıkan Evliya Çelebi yolda birçok macera... Bu eserde; dünyaca ünlü gezgin Evliya Çelebi'nin İstanbul'dan Kırım'a yaptığı gizemli ve heyecan dolu yolculuk anlatılıyor. Evliya Çelebi Fırtına, Semerkand Çocuk Yayınları'ndan çıktı....