flyfishingwingshootingexpo.com

Gökten Bir Yıldız Yakala

YAYIN TARİHİ 2015-05-15
DOSYA BOYUTU 4,45
ISBN 9752119734
DİL TÜRK
YAZAR Melek Güngör
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Gökten Bir Yıldız Yakala PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Melek Güngör. Okumak Gökten Bir Yıldız Yakala çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bulutsuz bir gecede şöyle bir başınızı kaldırıp gökyüzüne baktınız mı? Göreceğiniz o parlak ışıklı gök cisimlerinin her biri size öyle öyküler anlatacaktır ki... Örneğin yazları gökyüzünün doğusunda kanat açmış bir kuş misali yer alan Kuğu Takımyıldızı, onun altında görünen Lir (Çalgı) Takımyıldızı ya da yaz kış gökyüzünde hep parlayan Büyük Ayı ve Küçük Ayı Takımyıldızları. Tüm bu yıldızlar ve diğerleri sizlere görkemli bir şölen sunmaya her zaman hazırdırlar.Onlara bakarken size Müneccim Verd’in akıl almaz teleskobunu kullanmanızı öneriyorum. Ayrıca Menes adlı bir delikanlının Sirius yıldızını gözlemleyerek Mısır’ın ilk firavunu olması öyküsü de sizleri düşlerinizde Nil Nehri’nin kıyılarına götürmeye hazırdır.

...Bir Yıldız Yakala yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Gökten Bir Yıldız Kitabın basım bilgileri ... Gökten Bir Yıldız Yakala ... . Adı: Gökten Bir Yıldız Yakala. Yazar: Melek Güngör. Melek Güngör. Bulutsuz bir gecede şöyle bir başınızı kaldırıp gökyüzüne baktınız mı? Göreceğiniz o parlak ışıklı gök cisimlerinin her biri size öyle öyküler anlatacaktır ki... 9789752119734. 442933. Gökten bir yıldız yakala. Altın kitaplar yayınevi. 6.75. Gökten bir yıldız yakala. Gökten Bir Yıldız Yakala. Me ... Gökten Bir Yıldız Yakala | bkmkitap.com ... ... 9789752119734. 442933. Gökten bir yıldız yakala. Altın kitaplar yayınevi. 6.75. Gökten bir yıldız yakala. Gökten Bir Yıldız Yakala. Melek Güngör ALTIN KİTAPLAR. Gökten Bir Yıldız Yakala - Melek Güngör. Altın Kitaplar. Kazanacağınız Toplam Puan : 67.5 Puan. Yorumlar (0). Resimler. Gökten Bir Yıldız Yakala - Melek Güng...