flyfishingwingshootingexpo.com

Bir Köy İmamının Günlüğü

YAYIN TARİHİ 2015-06-05
DOSYA BOYUTU 5,63
ISBN 6051485614
DİL TÜRK
YAZAR Cüneyt Melik
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Bir Köy İmamının Günlüğü PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Cüneyt Melik. Okumak Bir Köy İmamının Günlüğü çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bir Köy İmamının Günlüğü bu zamana kadar görmediğiniz, duymadığınız bir köy imamını anlatıyor. Tabiatın bağrında yaşamayı seven ama yine de onunla tam anlamıyla bütünleşemeyen; içinde yer aldığı toplumu benimseyen ama onları eleştirmekten de geri durmayan; katıksız bir inanca sahip olmasına rağmen kalbine doğan şüphelerden kurtulamayan; sanata, edebiyata meraklı, modern çağı iyi bilen yine de çağın getirdiklerini bir türlü kabullenemeyen bir köy imamının öyküsü bu.

...unla tam anlamıyla... Bir Köy İmamının Günlüğü bu zamana kadar görmediğiniz, duymadığınız bir köy imamını anlatıyor ... Bir Köy İmamının Günlüğü - Cüneyt Melik... | kitapistiyorum.com ... . Tabiatın bağrında yaşamayı seven ama yine de onunla tam anlamıyla bütünleşemeyen... 9.31 TL. Bir Köy İmamının Günlüğü bu zamana kadar görmediğiniz, duymadığınız bir köy imamını anlatıyor. Tabiatın bağrında yaşamayı seven ama yine de onunla tam anlamıyla bütünleşemeyen... Bir Köy İmamının Günlüğü bu zamana kadar görmediğiniz duymadığınız bir köy imamını anlatıyor. modern çağı iyi ... Bir Köy İmamının Günlüğü - Ekşi Sözlük ... ... Bir Köy İmamının Günlüğü bu zamana kadar görmediğiniz duymadığınız bir köy imamını anlatıyor. modern çağı iyi bilen yine de çağın getirdiklerini bir türlü kabullenemeyen bir köy imamının öyküsü bu. Bir Köy İmamının Günlüğü bu zamana kadar görmediğiniz, duymadığınız bir köy imamını anlatıyor. Tabiatın bağrında yaşamayı seven ama yine de onunla tam anlamıyla bütünleşemeyen... Bir Köy Imaminin Günlügü bu zamana kadar görmediginiz, duymadiginiz bir köy imamini anlatiyor. Ürün Adı: Bir Köy İmamının Günlüğü Ürün Kodu: 9786051485614 Basım Yılı: 2015.00000000... Bir Köy İmamının Günlüğü bu zamana kadar görmediğiniz, duymadığınız bir köy imamını anlatıyor. Tabiatın bağrında yaşamayı seven ama yine de onunla tam anlamıyla bütünleşemeyen... Bir Köy İmamının Günlüğü bu zamana kadar görmediğiniz, duymadığınız bir köy imamını anlatıyor. Tabiatın bağrında yaşamayı seven ama yine de onunla tam anlamıyla bütünleşemeyen... Bir Köy İmamının Günlüğü bu zamana kadar görmediğiniz, duymadığınız bir köy imamını anlatıyor. Tabiatın bağrında yaşamayı seven ama yine de onunla tam anlamıyla bütünleşemeyen... Bir köy imamının günlüğü. ISBNp: 9786051485614....