flyfishingwingshootingexpo.com

Sevgi Soysal Yaşasaydı Aşık Olurdum

YAYIN TARİHİ 2015-04-01
DOSYA BOYUTU 6,11
ISBN 6056555541
DİL TÜRK
YAZAR Erdal Doğan
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Sevgi Soysal Yaşasaydı Aşık Olurdum PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Erdal Doğan. Okumak Sevgi Soysal Yaşasaydı Aşık Olurdum çevrimiçi şimdi çok kolay!

“Hoşlanmadığı sözler söyleyen bir şairin kafasına bardak fırlatacak kadar tavizsiz, hasta yatağında bir gençlik dergisine öykü yazacak kadar sevecen, ‘bahardan hoşlanışım’ diyecek kadar yaşama bağlı. Öleceğini bilip ‘Hoş Geldin Ölüm’ diye kitap yazacak kadar cesaretli. Bir cezaevi yaşamını; hüznü, acıları kadar eğlencesiyle kaleme alacak kadar muzip. Ve erken ölecek kadar aceleci...” Kanser denen illet hastalık bir göğsünü alıp ciğerlerine yerleştiğinde çok gençti, kırk yaşındaydı ve göz açıp kapayıncaya kadar, tüm yakınlarının şaşkın bakışları arasında göçüp gitti Sevgi Soysal. “Ölümü bekleyen biri olmak istemiyorum. Bu bana ters geliyor işte. Bir de bu çocuklar için kötü oldu. Henüz çok küçük bunlar. İlkokula başlamalarını görmek isterdim.” Kısacık yaşamına dört roman, üç öykü ve bir anı kitabı sığdıran Sevgi Soysal’ın her yazara nasip olmayacak yaşam öyküsünü sözcüklere döken Erdal Doğan okura Sevgi Soysal’la buluşma, dertleşme şansı veriyor. 

...inç bir yaşam öyküsünü sözcüklere döken Erdal Doğan yeni nesillere Sevgi Soysal'la tanışma ve belki de aşık olma şansı veriyor ... Erdal doğan sevgi soysal biyografisi: yaşasaydı aşık... ... . ...çok gençti, kırk yaşındaydı ve göz açıp kapayıncaya kadar, tüm yakınlarının şaş- kın bakışları arasında göçüp gitti Sevgi Soysal. Sepete at. Ürün detayı. Sevgi Soysal Yaşasaydı Aşık Olurdum. 11.25 TL. Kanser denen illet hastalık bir göğsünü alıp ciğerlerine yerleştiğinde çok gençti, kırk yaşındaydı ve göz açıp kapayıncaya kadar, tüm yakınlarının şaş-kın bakışları arasında göçüp gitti... 9.75 TL. Kısacık yaşamına dört roman, üç öykü ve bir anıkitabı sığdıran Sevgi Soysal'ın her yazara nasip olmayacakyaşam ö ... Sevgi Soysal Yaşasaydı Aşık Olurdum - Ekşi Sözlük ... ... 9.75 TL. Kısacık yaşamına dört roman, üç öykü ve bir anıkitabı sığdıran Sevgi Soysal'ın her yazara nasip olmayacakyaşam öyküsünü sözcüklere döken ErdalDoğan okura Sevgi Soysal'la buluşma... Kanser denen illet hastalık bir göğsünü alıp ciğerlerine yerleştiğinde çok gençti, kırk yaşındaydı ve göz açıp kapayıncaya kadar, tüm yakınlarının şaş-kın bakışları arasında göçüp gitti Sevgi Soysal. 10.80 TL. Kısacık yaşamına dört roman, üç öykü ve bir anıkitabı sığdıran Sevgi Soysal'ın her yazara nasip olmayacakyaşam öyküsünü sözcüklere döken ErdalDoğan okura Sevgi Soysal'la buluşma......