flyfishingwingshootingexpo.com

Hafıza Koleksiyoncusu

YAYIN TARİHİ 2020-03-11
DOSYA BOYUTU 8,2
ISBN 6050833003
DİL TÜRK
YAZAR Kayahan Demir
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Hafıza Koleksiyoncusu PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Kayahan Demir. Okumak Hafıza Koleksiyoncusu çevrimiçi şimdi çok kolay!

“Unutma yetisi, insanlığa verilmiş bir ödül müdür yoksa ceza mı?Bir tarafta hafızası en büyük düşmanı olan namıdiğer Hafıza Koleksiyoncusu, diğer tarafta ise unutkanlar ordusu…İstanbul Arkeoloji Müzesi’nde başlayan aksiyon, İstanbul Üniversitesi’nde doruğa ulaşacak ve Osmanlı Devleti’nin ilk başkenti Bursa’da son bulacak!Şifreler ve esrarengiz sembollerle örülü macera, bizi eski bir resim tablosunun penceresinden, 15. yüzyıl İstanbul, Bursa, Rodos ve İtalya’sına götürüyor.Cinayete kurban giden bir tarih profesörü, zehirli bir ustura ve asırlar öncesine ait gümüş bir sikke…İstanbul’un eşsiz güzelliği eşliğinde, cinayetin izlerini yüzyıllar öncesinde arayan Şifre Bilimci Milas Ulukan’ın gerçeğe ulaşabilmesi için tarihin gizemli dünyasına girmesi gerekecektir. Zira tarih gerçeğin ta kendisidir! 

... TL. Hafıza Koleksiyoncusu uygun fiyata kapıda ödeme ile sahip olabilirsiniz ... Hafıza Koleksiyoncusu Kayahan Demir ... . Kitap Tanıtım Yazısı "Unutma yetisi, insanlığa verilmiş bir ödül müdür yoksa ceza mı? Bir tarafta hafızası en büyük düşmanı olan namıdiğer Hafıza Koleksiyoncusu, diğer tarafta ise unutkanlar... Hafıza Koleksiyoncusu arıyorsan site site dolaşma! Hafıza Koleksiyoncusu. 200 TL ve üstü alışverişlerde 20 TL indirim kuponu: Akakce20drStokta 100+ adetSon güncelleme: 39 dakika önce D&R. 17.50 TL. Bir tarafta hafızası en büyük düşmanı olan namıdiğer Hafı ... Hafıza Koleksiyoncusu - Kayahan Demir - YouTube ... . 17.50 TL. Bir tarafta hafızası en büyük düşmanı olan namıdiğer Hafıza Koleksiyoncusu, diğer tarafta ise unutkanlar ordusu… Tarih ve polisiyeyle harmanlanmış "Hafıza Koleksiyoncusu" bu sefer okuru 15. yüzyıl Osmanlı'sına götürüyor. "Hafıza Koleksiyoncusu" Timaş Yayınları etiketiyle tüm kitapçılarda! 13.48 TL. "Unutma yetisi, insanlığa verilmiş bir ödül müdür yoksa ceza mı? Bir tarafta hafızası en büyük düşmanı olan namıdiğerHafıza Koleksiyoncusu, diğer tarafta ise unutkanlar ordusu… Kitap Açıklaması. "Unutma yetisi, insanlığa verilmiş bir ödül müdür yoksa ceza mı? Bir tarafta hafızası en büyük düşmanı olan namıdiğer Hafıza Koleksiyoncusu, diğer tarafta ise unutkanlar ordusu… Kayahan Demir'in yeni polisiye romanı "Hafıza Koleksiyoncusu", raflardaki yerini aldı. Şifre Bilimci Milas Ulukan ve Şifreli Dosyalar ekibi yeni bir macerayla karşınızda. 13.60 TL. "Unutma yetisi, insanlığa verilmiş bir ödül müdür yoksa ceza mı? Bir tarafta hafızası en büyük düşmanı olan namıdiğerHafıza Koleksiyoncusu, diğer tarafta ise unutkanlar ordusu… 12.78 TL. "Unutma yetisi, insanlığa verilmiş bir ödül müdür yoksa ceza mı? Bir tarafta hafızası en büyük düşmanı olan namıdiğerHafıza Koleksiyoncusu,...