flyfishingwingshootingexpo.com

Küs Müyüz Tanrım?

YAYIN TARİHİ 2019-09-27
DOSYA BOYUTU 8,30
ISBN 6050966558
DİL TÜRK
YAZAR Olgu Ilgın
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Küs Müyüz Tanrım? PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Olgu Ilgın. Okumak Küs Müyüz Tanrım? çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bazen senin için zaman durur. Arka arkaya öyle zorluklar yaşarsın ki dayanacak gücün kalmaz. Bu yaşadıklarını bir nebze olsun hafifletecek tek bir güzel şey bile olmaz. Bir yardım eli uzanmaz. Bir telefon bile çalmaz. Issızlığın ortasında, dünya başkaları için dönerken sen bir başına kalakalmışsındır. Dayanacak gücün kalmamıştır. Yalvarırsın; ne sesin çıkar ne de duyulur. Dünyanın ortasında yapayalnız hissedersin. Son bir gayretle seslenirsin Yaradan’a, bu çağrın da sessizlikle karşılaşır. “Ne oluyor Tanrım?” dersin, “Küs müyüz?” “Neden beni duymuyorsun? Neden görmüyorsun? Yollarımı açmıyor, yardım etmiyorsun?” İşte o zaman en büyük sınavdasındır ve büyük sınavlarda “öğretmen” hep sessizdir. O seni hep görür, ama bir eşiği geçmen, bir dersi öğrenmen gerekiyordur. Zamanın, dayanmanın, iradenin, hayat dersinin, kendini yeniden yapılandırmanın ve inanmanın ödülü gelecektir. Zamanın efendisi büyük öğretmen Satürn elinde ödülü tam o eşiğin ardında seni beklemektedir.Astrolog Olgu Ilgın’dan benzersiz bir astroloji ve kişisel gelişim kitabı. Sadece doğum yılınıza bakarak, bu dünyaya neyi öğrenmek için geldiğinizi anlayacağınız muhteşem bir rehber. 

...n beni duymuyorsun? Astrolog Olgu Ilgın, Doğan Novus Yayınları'ndan çıkan Küs Müyüz Tanrım? kitabı üzerine Doğan Novus Yayın Danışmanı Aycan Aşkım Saroğlu'nun sorularını cevapladı ... Küs Müyüz Tanrım? Zamanın Efendisi Satürn'ün Sana Mesajı Var ... . iyi seyirler. Sadece ölümü kucaklamak için bazı şeyleri görmek istiyorum, senin gibi her şeyi değil, Tanrım. Stop. Tanrım, çıkabileceğimi de düşünmüyorum, tüm eş dost kendi gemisinin kaptanı olmuş iken. Küs müyüz tanrım? Bilmeden bir kabahat mi işledik yoksa? Öyle olsa bile affetmez misin tanrım? Sen büyüksün, kudretlisin nasıl olsa. Unuttun mu bizi tanrım? 19.20 TL. Dünyanın ortasında ... Küs Müyüz Tanrım? Olgu Ilgın ... . Küs müyüz tanrım? Bilmeden bir kabahat mi işledik yoksa? Öyle olsa bile affetmez misin tanrım? Sen büyüksün, kudretlisin nasıl olsa. Unuttun mu bizi tanrım? 19.20 TL. Dünyanın ortasında yapayalnız hissedersin. Son bir gayretle seslenirsin Yaradan'a, bu çağrın da sessizlikle karşılaşır. "Ne oluyor Tanrım?" dersin, "Küs müyüz?". Dünyanın ortasında yapayalnız hissedersin. Son bir gayretle seslenirsin Yaradan'a, bu çağrın da sessizlikle karşılaşır. "Ne oluyor Tanrım?" dersin, "Küs müyüz?" "Neden beni duymuyorsun? Aynı gün (ne zamandır bir türlü alamadığım) 'Astrolojide Karmik Ay Düğümleri' kitabıyla birlikte edindiğim ilk astroloji kitabı oldu 'Küs Müyüz Tanrım?'. Ve bence çok da iyi oldu. Dünyanın ortasında yapayalnız hissedersin. Son bir gayretle seslenirsin Yaradan'a, bu çağrın da sessizlikle karşılaşır. "Ne oluyor Tanrım?" dersin, "Küs müyüz?" "Neden beni duymuyorsun? "Küs Müyüz Tanrım". için 6 sonuç bulundu: Sıralama Şekli Kargo. Fiyat. Küs Müyüz Tanrım? - Zamanın Efendisi Satürn'ün Sana Mesajı Var. Olgu Ilgın. 19.51 TL. Dünyanın ortasında yapayalnız hissedersin. Son bir gayretle seslenirsin Yaradan'a, bu çağrın da sessizlikle karşılaşır. "Ne oluyor Tanrım?" dersin, "Küs müyüz?". Astrolog Olgu Ilgın, Doğan Novus Yayınları'ndan çıkan Küs Müyüz Tanrım ? kitabı Deha Bilimlier'in, Bon Production etiketiyle yayınlanan " Tanrım " isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Dünyanın ortasında yapayalnız hissedersin. Son bir gayretle seslenirsin Yaradan'a bu çağrın da sessizlikle karşılaşır. "Ne oluyor Tanrım?" dersin "Küs müyüz?" "Neden beni duymuyorsun? Tanrım Küs müyüz. 4. 10 351. Tanrım Küs müyüz. SADECE CEZA - Fight Kulüp. Před 6 měsíci. Dünyanın ortasında yapayalnız hissedersin. Son bir gayretle seslenirsin Yaradan'a, bu çağrın da sessizlikle karşılaşır. "Ne oluyor Tanrım?" dersin, "Küs müyüz?" "Neden beni duymuyorsun?...