flyfishingwingshootingexpo.com

Dikkat - Zeka 2. Sınıf Seti - 8 Yaş (7 Kitap)

YAYIN TARİHİ 2019-09-03
DOSYA BOYUTU 4,93
ISBN 6050831160
DİL TÜRK
YAZAR Savaş Özdemir
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Dikkat - Zeka 2. Sınıf Seti - 8 Yaş (7 Kitap) PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Savaş Özdemir. Okumak Dikkat - Zeka 2. Sınıf Seti - 8 Yaş (7 Kitap) çevrimiçi şimdi çok kolay!

Disiplinlerarası bağlantı sistemini etkin bir şekilde çalıştıran Dikkat Zeka setiyle okulda ve günlük hayatta daha başarılı ve üretken çocukların yetiştirilmesine yardımcı olmak hedefleniyor. Dikkat Zeka seti scamper, altı şapkalı eğitim metodugibi uluslararası kabul görmüş tekniklerden faydalanarak, akılcılık, esneklik, özgünlük ve zenginleştirme gibi üretkenliğin dört temel boyutunu esas alarak öğrencilerin eğlenerek, zevkli aktiviteler eşliğinde kazanımlar sağlamasına yardımcı olacak etkinliklerle donatıldı.Bu kazanımlardan bazıları aşağıdaki gibidir:Dikkat geliştirme, Odaklanma, Görsel Algı, İşitsel algı, duyduğunu anlama ve anlamlandırma, Dikkatini sürdürme, Düşünme becerilerini geliştirme, Eleştirel düşünce becerisi, Üretkenlik, Bilgileri birlikte kullanabilme, Planlama, Organize olma, Kısa süreli ve uzun süreli hafıza, Üç boyutlu algı, Hayal gücünü geliştirme, Yönerge izleme, Temel kodlama becerisi, Mantık yürütme, Analiz etme, Sonuca varma, Yargılama ve karar verme, Farklı yönlerden problem çözme, İlişki kurma, Benzerlikler, farklılıklar, absürtlükler, Iraksak düşünme, Tek başına düşünebilme ve hareket edebilme.

...ştirilmesine yardımcı olmak hedefleniyor ... Dikkat Zeka 2. Sınıf Seti - 8 Yaş (7 Kitap Takım) - Mehmet... - Epey ... . Gökdeniz Dünya Turunda 2. Sınıf Seti (10 Kitap). Çocuk. Mavi Kirpi Kitap. 43,75. Sepete Ekle. Dikkat - Zeka 4. Sınıf Seti - 10 Yaş (7 Kitap). kitaphanen.com´da uygun fiyata Dikkat ve Zeka Akademisi Yayınları markalı Dikkat Zeka 2. Sınıf Seti 8 Yaş (7 Kitap) 9786050831160 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. Savaş Özdemir, Mehmet Türkdoğan. Disi ... Dikkat Zeka 2. Sınıf Seti 8 Yaş (7 Kitap Takım) Dikkat ve Zeka... ... . Savaş Özdemir, Mehmet Türkdoğan. Disiplinlerarası bağlantı sistemini etkin bir şekilde çalıştıran Dikkat Zeka setiyle okulda ve günlük hayatta daha başarılı ve üretken çocukların yetiştirilmesine yardımcı... 107.80 TL. Disiplinlerarası bağlantı sistemini etkin bir şekilde çalıştıran Dikkat Zeka setiyle okulda ve günlük hayatta daha başarılı ve üretken çocukların yetiştirilmesine yardımcı olmak hedefleniyor. İlköğretim Yardımcı Kitapları. Dikkat Zeka 2. Sınıf Seti - 8 Yaş (7 Kitap Takım). Disiplinlerarası bağlantı sistemini etkin bir şekilde çalıştıran Dikkat Zeka setiyle okulda ve günlük hayatta daha... Dikkat Zeka seti scamper altı şapkalı eğitim metodu gibi. Alış-Veriş Listeme Ekle. Dikkat - Zeka 2. Sınıf Seti - 8 Yaş (7 Kitap). 105 TL. Dikkat Zeka 2. Sınıf Seti - 8 Yaş (7 Kitap Takım)-Dikkat ve Zeka Akademisi Yayınları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme... Anasayfa >. İlk okul >. 2.sınıf >. Dikkat Zeka Seti - 2. Sınıf (8 yaş) 7 Kitap. Dizi : Dikkat Zeka Kitapları. İlk Basım Tarihi : 01.08.2019. Sayfa Sayısı : Her biri 64 sayfa x 7 kitap....