flyfishingwingshootingexpo.com

Mor Sümbüllü Yıllar

YAYIN TARİHİ 2019-11-18
DOSYA BOYUTU 10,43
ISBN 6057569479
DİL TÜRK
YAZAR Nejla Arslan
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Mor Sümbüllü Yıllar PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Nejla Arslan. Okumak Mor Sümbüllü Yıllar çevrimiçi şimdi çok kolay!

“Güllü aylarca Eşe Hatun’un bahçesinde, vernikli masada oturdu geceleri. Binada yanacak bir ışık bekledi, bir ses. Balkonda Eşe Hatun’u hayal etti kimi kez. Her gün ona bir şey anlattı, her gün ondan akıl aldı hayalinde. Yoruldu sonra. Çok yoruldu özlemekten. Rüzgârın getirdiği tüm yaprakları süpürdü. Her gün temizledi bahçeyi, çiçekleri suladı, sonra öldü çiçekler bir bir.Soğudu geceleri,bekledi gelmedi Eşe Hatun. Küstü sonra dönüp bakmadı o yana. Bakmadığı gün daha çok özledi. Tozlandı Şark köşesi, vernikli masa, hasır koltuklar. Sapsarı yapraklar uçuştu aralarında. Tozlar girdi aralıklarla...”Mor Sümbüllü Yıllar; birçok insan hikayesini yalın bir dille anlatan keyifle okuyacağınız bir roman. 

... 220 sayfalık Mor Sümbüllü Yıllar adlı kitabı ... Mor Sümbüllü Yıllar Nejla Arslan ... ... ile çok iyi bir çıkış yakalayan Afşinli Yazar Nejla Arslan ikinci kitabı Mor Sümbüllü Yıllar ile Afşin Haber Merkezinin konuğu oldu. Sapsarı yapraklar uçuştu aralarında. Tozlar girdi aralıklarla..." Mor Sümbüllü Yıllar; birçok insan hikayesini yalın bir dille anlatan keyifle okuyacağınız bir roman. Sapsarı yapraklar uçuştu aralarında. Tozlar girdi aralıklarla..." Mor Sümbüllü Yıl ... Mor Sümbüllü Yıllar - Nejla Arslan | kitapyurdu.com ... . Tozlar girdi aralıklarla..." Mor Sümbüllü Yıllar; birçok insan hikayesini yalın bir dille anlatan keyifle okuyacağınız bir roman. Mor Sümbüllü Yıllar; birçok insan hikayesini yalın bir dille anlatan keyifle okuyacağınız bir roman. Mor Sümbüllü Yıllar 438365 Ozan Yayıncılık. https://www.kitapsitesi.com/urun/mor-sumbullu-yillar. 15 TL. Sapsarı yapraklar uçuştu aralarında. Tozlar girdi aralıklarla..." Mor Sümbüllü Yıllar; birçok insan hikayesini yalın bir dille anlatan keyifle okuyacağınız bir roman. 15.60 TL. Sapsarı yapraklar uçuştu aralarında. Tozlar girdi aralıklarla...". Mor Sümbüllü Yıllar; birçok insan hikayesini yalın bir dille anlatan keyifle okuyacağınız bir roman. Karacaoğlan adlı şaire ait "Viran Oldum Mor Sümbüllü Bağ İken" isimli şiirini okumak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Karacaoğlan Şiirleri - Siirdizeleri.ne. Sapsarı yapraklar uçuştu aralarında. Tozlar girdi aralıklarla..." Mor Sümbüllü Yıllar; birçok insan hikayesini yalın bir dille anlatan keyifle okuyacağınız bir roman. 12.85 TL. Sapsarı yapraklar uçuştu aralarında. Tozlar girdi aralıklarla...". Mor Sümbüllü Yıllar; birçok insan hikayesini yalın bir dille anlatan keyifle okuyacağınız bir roman. Sapsarı yapraklar uçuştu aralarında. Tozlar girdi aralıklarla..." Mor Sümbüllü Yıllar; birçok insan hikayesini yalın bir dille anlatan keyifle okuyacağınız bir roman. Sapsarı yapraklar uçuştu aralarında. Tozlar girdi aralıklarla..." Mor Sümbüllü Yıllar; birçok insan hikayesini yalın bir dille anlatan keyifle okuyacağınız bir roman. Nejla Arslan. "Güllü aylarca Eşe Hatun'un bahçesinde, vernikli masada oturdu geceleri. Binada yanacak bir ışık bekledi, bir ses. Balkonda Eşe Hatun'u hayal etti kimi kez. 15 TL. Sapsarı yapraklar uçuştu aralarında. Tozlar girdi aralıklarla...". Mor Sümbüllü Yıllar; birçok insan hikayesini yalın bir dille anlatan keyifle okuyacağınız bir roman. Sapsarı yapraklar uçuştu aralarında. Tozlar girdi aralıklarla..." Mor Sümbüllü Yıllar; birçok insan hikayesini yalın bir dille anlatan keyifle okuyacağınız bir roman. Nejla Arslan. Kitap Tanıtımı. "Güllü aylarca Eşe Hatun'un bahçesinde, vernikli masada oturdu geceleri. Binada yanacak bir ışık bekledi, bir ses. Balkonda Eşe Hatun'u hayal etti kimi kez....