flyfishingwingshootingexpo.com

Eş Anlamlı Kelimeler Etkinlik KitabıSayısal-Sözel Mantık Dikkat Arttırıcı Zeka ve Düşünme Becerileri Serisi

YAYIN TARİHİ 2019-10-14
DOSYA BOYUTU 5,49
ISBN 6057720290
DİL TÜRK
YAZAR Erbin Soygür
BİÇİM: PDF EPUB MOBI
FİYAT: BEDAVA

Kitabı okumak ister misin Eş Anlamlı Kelimeler Etkinlik KitabıSayısal-Sözel Mantık Dikkat Arttırıcı Zeka ve Düşünme Becerileri Serisi PDF formatında? İyi seçim! Bu kitap yazar tarafından yazılmıştır Erbin Soygür. Okumak Eş Anlamlı Kelimeler Etkinlik KitabıSayısal-Sözel Mantık Dikkat Arttırıcı Zeka ve Düşünme Becerileri Serisi çevrimiçi şimdi çok kolay!

Bir dile iyi bir şekilde hakim olmanın ön koşullarından en önemlisi sözcük dağarcığının zenginleştirilmesidir.Bu nedenle eş anlam etkinlik kitabını hazırlarken öğrencilerin kelime hazinelerini zenginleştirmek amaçlanmıştır. -Öğrencilerin Kelime Hazinelerin Zenginleştirilmesi-Türkçeyi iyi kullanma-Okuduğunu anlama-Yorumlama yapma-Zamanı verimli kullanma-Yazı dilini iyi kullanma-Özgüven ve topluluk önünde konuşma süreçlerini geliştirecektir.

...özel Mantık Dikkat Arttırıcı Zeka ve Düşünme Becerileri Serisi ... Eş Anlamlı Kelimeler Etkinlik Kitabı & Sayısal-Sözel Mantık Dikkat... ... . Bu nedenle eş anlam etkinlik kitabını hazırlarken öğrencilerin kelime hazinelerini zenginleştirmek... Cinius >. 7-10 Yaş Zeka Gelişimi >. Eş Anlamlı Kelimeler Etkinlik Kitabı : Sayısal-Sözel Mantık Deyimler Etkinlik Kitabı : Sözel Mantık Dikkat Arttırıcı Zeka ve Düşünme Becerileri Serisi. Eş Anlamlı Kelimeler Etkinlik Kitabı, Erbin Soygür, Cinius Yayınları. Konusu, yorumları ve özetini oku, satın al ISBN 9786057720290. E ... Eş Anlamlı Kelimeler Etkinlik Kitabı : Sayısal-Sözel Mantık Dikkat... ... . Konusu, yorumları ve özetini oku, satın al ISBN 9786057720290. Eş Anlamlı Kelimeler Etkinlik Kitabı. ...Sayısal Sözel Mantık Dikkat Arttır...